Biuro rachunkowe w Łodzi

certyfikowane usługi księgowe
OfertaCennik

Powierz swoje rachunki profesjonalistom!

Napisz do nas
i uzyskaj wycenę

Obsługa księgowa

Biuro rachunkowe
dla każdego

Jesteśmy doświadczonym, a zarazem nowoczesnym biurem rachunkowym w Łodzi. Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych, jak i spółki prawa handlowego.

podatki, prawo pracy, założenie firmy

Oferta biura rachunkowego

 • KPiR: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów.
 • Księgi handlowe: prowadzenie księgi handlowej m.in. dla spółek z o.o. i fundacji.
 • Ryczałt: prowadzenie ewidencji przychodów.
 • Kadry i płace: naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych.
 • Pomoc w założeniu działalności gospodarczej.
 • Pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego m.in. formalności z urzędami, sporządzenie umowy spółki, usługi notarialne.
 • Pomoc w kontaktach podczas kontroli urzędów skarbowych oraz ZUS.

A także:

Rozliczanie dotacji unijnych, z urzędu pracy, pomostówki. Rozliczamy VZM-1, zwrot VAT za materiały budowlane. Sporządzamy PIT-y z uwzględnieniem przychodów podczas pracy za granicą. Rozliczenia roczne PIT. Odliczanie wydatków na lekarzy i lekarstwa.

docenione zaangażowanie

poznaj nas
oczami innych

KWALIFIKACJE

Nasi pracownicy cały czas podnoszą kwalifikacje. Szkolą się m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, które jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Nie świadczymy jednak typowych usług doradztwa podatkowego, w takich wypadkach współpracujemy z zewnętrznymi doradcami podatkowymi.

Naszymi atutami są m.in.:

 • doświadczenie i profesjonalizm w zakresie przepisów,
 • prawo i kodeks pracy,
 • obsługa spółek z o.o., fundacji, działalności gospodarczych,
 • rozliczanie firm usługowych i produkcyjnych.

Biuro rachunkowe Marka

Twoje rachunki
w dobrych rękach

Tylko doświadczony partner w interesach jest w stanie zagwarantować stabilność i rozwój Twojej firmy. Warto więc wybrać biuro rachunkowe, które zapewni wysoki standard obsługi rachunkowej i będzie pomocne w każdej nietypowej sytuacji, by nie hamować rozwoju Twojej firmy.

Doświadczenie

Ponad 20 lat w prowadzeniu księgowości.

klienci

Ponad 100 prowadzonych aktualnie firm.

certyfikaty

Aktualne certyfikaty, szkolenia i ubezpieczenie.

zespół

o nowoczesnym podejściu do rachunkowości.

Od Zarządu

Zajmuj się tym,
w czym jesteś dobry

Jako przedsiębiorcy dysponujemy bogatym doświadczeniem biznesowym, które zyskaliśmy, z powodzeniem realizując projekty w rozmaitych branżach. Krótko mówiąc, nasze życie zawodowe nie ogranicza się do księgowości. Mieliśmy dość biur rachunkowych, które mówiły nam tylko o tym, czego nie da się zrobić, które musieliśmy odwiedzać kilka razy w miesiącu, by wyjaśniać nasze sprawy. Postanowiliśmy więc założyć własne biuro rachunkowe, które sprosta naszym oczekiwaniom i pomoże swobodnie rozwijać inne przedsięwzięcia. Oczywiście każdy przedsiębiorca wie, że nigdy nie uwolni się od spraw księgowych w stu procentach. Część swego cennego czasu musi wszak przeznaczyć na porządkowanie papierów oraz identyfikowanie własnych potrzeb. Niemniej biuro rachunkowe nastawione na znajdowanie rozwiązań skrojonych na miarę indywidualnych oczekiwań przedsiębiorcy jest ważnym szczebelkiem na drabinie prowadzącej do sukcesu. MARKA to biuro rachunkowe stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Jesteśmy przekonani, że usługi i model współpracy, których skuteczność sprawdziliśmy na sobie, okażą się atrakcyjne również dla Ciebie.

Cennik

Pakiety usług księgowych

Nadal się zastanawiasz?

CHCESZ POZNAĆ WYCENĘ?