Biuro rachunkowe na odległość

Usługi księgowe bez wychodzenia z domu
 

Najtańszym źródłem poprawy efektywności jest wykorzystanie doświadczeń innych.
James Harrington

Potrzebujesz fachowej obsługi w konkurencyjnej cenie…

…i nie chcesz jeździć do biura rachunkowego?

Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Łodzi. Poprzez zdalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodną współpracę.

Wygoda

Wygodne rozwiązanie dla tych, którzy mają daleko do biura rachunkowego, nie lubią odwiedzać księgowej lub po prostu rzucili wszystko i wyjechali w Bieszczady.

Konkurencyjne ceny

Korzystne finansowo rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców pracujących poza granicami Polski lub w mieście gdzie opłaty za usługi biur rachunkowych są wysokie.

W kontakcie

Jesteśmy dostępni w godzinach pracy pod telefonem, e-mailem, Skypem, Viberem, WhatsUpem lub dowolnym komunikatorem, z którego aktualnie korzystasz.

Scenariusz podjęcia współpracy księgowej na odległość

Jak to działa?

Ustalanie warunków

Szacujemy liczbę i rodzaj dokumentów księgowych, a następnie ustalamy warunki finansowe.

i

Umowa

Przygotowaną przez nas umowę otrzymasz e-mailem. Gdy odeślesz nam ją w dwóch podpisanych egzemplarzach, odeślemy Ci jeden z nich, uzupełniony o podpisy członków zarządu biura rachunkowego.

.Odbiór dokumentów

Nie jest konieczne dowożenie ich osobiście do biura, ponieważ można przesłać je kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany albo w formacie elektronicznym.

Najczęściej stosujemy dwa sposoby:

a. Prześlij nam swoje dokumenty w formie elektronicznej np. skany, pdf.

(W tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie firmy.)

b. Przygotuj dokumenty na dziesiąty dzień miesiąca, my zaś wyślemy po nie kuriera.

(W tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w naszym biurze. Zgłaszamy to oczywiście do Urzędu Skarbowego, więc wszelkie kontrole będą mogły odbywać się w naszej firmie).

Konsultacje i porady

Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e-mail, przez komunikatory internetowe, takie jak Skype, a także telefonicznie. Nigdy nie pozostaniesz sam w polskiej dżungli podatkowej, gdyż zawsze służymy pomocą merytoryczną BEZPŁATNIE.

Podatki, ZUS i faktura

Informację na temat podatków do zapłacenia, składek ZUS i naszego wynagrodzenia, otrzymasz w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.

Chcąc zagwarantować naszym klientom jak najwygodniejsze prowadzenie spraw księgowych, przygotowaliśmy ofertę bazującą na obsłudze zdalnej, w tym online. Zapraszamy klientów ze wszystkich rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach. Prowadzimy także obsługę firm z kapitałem zagranicznym, między innymi belgijskim, austriackim, szwedzkim.

Zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, które obejmują:

  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ewidencji przychodów – ryczałt,
  • obsługę kadrowo-płacową, w tym naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS i PFRON, przygotowywanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • i inne wymagane przez klientów usługi.

Biuro księgowe na odległość to kompleksowa, fachowa obsługa. Korzystając z usług rachunkowych w takiej formie, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz indywidualnie dopasowaną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Nadal się zastanawiasz?

CHCESZ POZNAĆ WYCENĘ?