Biuro rachunkowe na odległość

Usługi księgowe bez wychodzenia z domu
 

Najtańszym źródłem poprawy efektywności jest wykorzystanie doświadczeń innych.
James Harrington

Potrzebujesz fachowej obsługi w konkurencyjnej cenie…

…i nie chcesz jeździć do biura rachunkowego?

Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Łodzi. Poprzez zdalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodną współpracę.

Wygoda

Wygodne rozwiązanie dla tych, którzy mają daleko do biura rachunkowego, nie lubią odwiedzać księgowej lub po prostu rzucili wszystko i wyjechali w Bieszczady.

Konkurencyjne ceny

Korzystne finansowo rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców pracujących poza granicami Polski lub w mieście gdzie opłaty za usługi biur rachunkowych są wysokie.

W kontakcie

Jesteśmy dostępni w godzinach pracy pod telefonem, e-mailem, Skypem, Viberem, WhatsUpem lub dowolnym komunikatorem, z którego aktualnie korzystasz.

Scenariusz podjęcia współpracy księgowej na odległość

Jak to działa?

Ustalanie warunków

Szacujemy liczbę i rodzaj dokumentów księgowych, a następnie ustalamy warunki finansowe.

i

Umowa

Przygotowaną przez nas umowę otrzymasz e-mailem. Gdy odeślesz nam ją w dwóch podpisanych egzemplarzach, odeślemy Ci jeden z nich, uzupełniony o podpisy członków zarządu biura rachunkowego.

.Odbiór dokumentów

Nie jest konieczne dowożenie ich osobiście do biura, ponieważ można przesłać je kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany albo w formacie elektronicznym.

Najczęściej stosujemy dwa sposoby:

a. Prześlij nam swoje dokumenty w formie elektronicznej np. skany, pdf.

(W tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie firmy.)

b. Przygotuj dokumenty na dziesiąty dzień miesiąca, my zaś wyślemy po nie kuriera.

(W tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w naszym biurze. Zgłaszamy to oczywiście do Urzędu Skarbowego, więc wszelkie kontrole będą mogły odbywać się w naszej firmie).

Konsultacje i porady

Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e-mail, przez komunikatory internetowe, takie jak Skype, a także telefonicznie. Nigdy nie pozostaniesz sam w polskiej dżungli podatkowej, gdyż zawsze służymy pomocą merytoryczną BEZPŁATNIE.

Podatki, ZUS i faktura

Informację na temat podatków do zapłacenia, składek ZUS i naszego wynagrodzenia, otrzymasz w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.

Chcąc zagwarantować naszym klientom jak najwygodniejsze prowadzenie spraw księgowych, przygotowaliśmy ofertę bazującą na obsłudze zdalnej, w tym online. Zapraszamy klientów ze wszystkich rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach. Prowadzimy także obsługę firm z kapitałem zagranicznym, między innymi belgijskim, austriackim, szwedzkim.

Zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, które obejmują:

  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ewidencji przychodów – ryczałt,
  • obsługę kadrowo-płacową, w tym naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS i PFRON, przygotowywanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • i inne wymagane przez klientów usługi.

Biuro księgowe na odległość to kompleksowa, fachowa obsługa. Korzystając z usług rachunkowych w takiej formie, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz indywidualnie dopasowaną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

9 + 6 =

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przedmiotowych danych jest wyłącznie dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich sprostowania, przeniesienia danych, żądania usunięcia lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu (gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora), lub cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Chabu Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź, NIP 7262621385, KRS: 0000349310. Nasze dane kontaktowe: e-mail: kontakt@biurorachunkowemarka.pl, telefon: 42 209 28 28.
Biuro rachunkowe Marka

ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
+48 42 209 28 28