Biuro rachunkowe na odległość

Potrzebujesz fachowej obsługi w konkurencyjnej i nie chcesz jeździć do biura rachunkowego?
 
Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Łodzi, a poprzez zdalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodną współpracę.

Jak to działa

Scenariusz podjęcia współpracy księgowej na odległość

w

Ustalanie warunków

Szacujemy ilość i rodzaj dokumentów księgowych, a następnie ustalamy warunki finansowe.

i

Umowa

przygotowujemy umowę, którą otrzymujecie Państwo e-mailem i odsyłacie ją nam podpisaną w dwóch egzemplarzach, my przesyłamy do Was jeden egzemplarz uzupełniony o podpisy członków zarządu biura rachunkowego.

Odbiór dokumentów

Nie jest konieczne dowożenie ich osobiście do biura, ponieważ można przesłać je kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany albo w formacie elektronicznym.

Najczęściej stosujemy dwa sposoby:

a. Prześlij nam swoje dokumenty w formie elektronicznej np. skany, pdf.

(w tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie firmy)

b. Przygotuj dokumenty na 10-ty dzień miesiąca, zaś my wyślemy po nie kuriera

(w tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w naszym biurze. Zgłaszamy to oczywiście do Urzędu Skarbowego, tak, że wszelkie kontrole będą mogły odbywać się w naszej firmie).

Konsultacje i porady

Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e-mail, przez komunikatory internetowe jak Skype, a także telefonicznie. Nigdy nie pozostaniesz sam z w polskiej dżungli podatkowej, gdyż zawsze służymy pomocą merytoryczną BEZPŁATNIE.

Podatki, ZUS i faktura

Informację nt. podatków do zapłacenia, składek ZUS i naszego wynagrodzenia, otrzymasz w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.

Chcąc zagwarantować naszym klientom jak najwygodniejsze prowadzenie spraw księgowych, przygotowaliśmy ofertę bazującą na obsłudze zdalnej, w tym online. Zapraszamy klientów ze wszystkich rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach. Prowadzimy także obsługę firm z kapitałem zagranicznym, między innymi belgijskim, austriackim, szwedzkim.

Zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, które obejmują:

  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • prowadzenie ewidencji przychodów – ryczałt
  • obsługę kadrowo-płacową, w tym naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS i PFRON, przygotowywanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • i inne wymagane przez klientów usługi

Biuro księgowe na odległość to kompleksowa, fachowa obsługa. Dzięki skorzystaniu z usług rachunkowych w takiej formie, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i indywidualnie dopasowaną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Czy to nie proste?

Jeśli jednak istnieje potrzeba spotkania się, zadzwoń lub napisz w celu zaaranżowania wizyty przedstawiciela naszego biura w siedzibie Państwa firmy.

Kontakt