Cennik

Pakiety i usługi księgowe
 

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.
Gucci

Szczegóły

Pełen cennik biura rachunkowego MARKA w Łodzi

Usługa księgowaCena netto
Pomoc w założeniu działalności gospodarczejbezpłatnie
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) z VAT (do 20 dokumentów)350 zł (każde następne 20 dok. - 60 zł)
Prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt) z VAT (do 30 dokumentów)300 zł
Prowadzenie ewidencji przychodu (ryczałt) bez VAT250 zł
Księgi handlowe dla spółek z o.o. (do 20 dokumentów)990 zł (każde następne 10 dok. - 80 zł)
Księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji (do 30 dokumentów)990 zł (każde następne 10 dok. - 80 zł)
Księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji nieprowadzących działalności gosp.450 zł
Kadry i płace, czyli naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych80 zł/os.
Wystawianie i wysyłanie deklaracji PIT-1120 zł
Korekta deklaracji m.in. VAT, PIT, CIT, ZUS50 zł
Sprawozdanie do GUSod 50 zł
Dodatkowe prace księgowe nieujęte w umowie (np. dodatkowe analizy, zestawienia, sprawozdania)100 zł/godz.
Analiza do Mały ZUS Plus100 zł
Dostarczenie dokumentów więcej niż 10 dni po rozliczanym miesiącu50 zł
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowychcena do uzgodnienia. Zazwyczaj wysokość średniej opłaty miesięcznej
Opracowanie wniosków kredytowychcena do uzgodnienia
Dojazd do klienta w celu odbioru dokumentówzapytaj o szczegóły. W większości odbieramy dokumenty od klienta
Rozliczenia roczne PITod 80 zł brutto
Rozliczenia roczne PIT z działalnościod 70 zł
Rozliczenia roczne PIT z pracą za granicą (tylko przy rozliczeniu w polskim urzędzie skarbowym)od 130 zł

Ile kosztuje księgowa?
Czyli cennik biura rachunkowego Marka

Cennik usług księgowych w naszym biurze jest skrojony na miarę każdego przedsiębiorcy, z którym współpracujemy. Zapewniamy pełen zakres księgowości – od prowadzenia ksiąg handlowych, przez obsługę kadrowo-płacową, po rozliczanie dotacji. Specjalizujemy się także w obsłudze zagadnień związanych z KPiR, ryczałtem oraz rejestracją działalności gospodarczej.

Nasze biuro rachunkowe gromadzi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są na bieżąco z najnowszymi zmianami w przepisach księgowych i podatkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie potrzeby księgowe Twojego biznesu.

Podobnie jak w przypadku innych cenników biur rachunkowych, ostateczna cena jest wyliczana indywidualnie w zależności m.in. od:

 • zakresu współpracy
 • formy opodatkowania
 • ilości dokumentów
 • liczby zatrudnionych pracowników

Chcesz poznać cenę księgowej dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami. Na podstawie naszego cennika biura rachunkowego i Twoich potrzeb przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Biuro rachunkowe Marka –
Twój partner w biznesie

W Biurze księgowym Marka wiemy, że odpowiednie zarządzanie finansami jest niezbędne, aby rozwijać swoją firmę. Dlatego nasze usługi księgowe są zaprojektowane tak, aby wspierać przedsiębiorców, dostarczając im nie tylko precyzyjne rozliczenie, ale również wsparcie w rozwiązywaniu nietypowych sytuacji.

Cennik biura rachunkowego Marka jest transparentny. Stawiamy na przystępne ceny i konkurencyjne stawki bez ukrytych kosztów. Naszym celem jest długoterminowa współpraca, zaufanie i satysfakcja naszych klientów.

Nadal się zastanawiasz?

CHCESZ POZNAĆ WYCENĘ?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czego ode mnie wymagacie?

Dobre pytanie… Wymagamy uporządkowanego kompletu dokumentów księgowych dostarczonych do 10 dnia miesiąca. Tylko w takim wypadku nasze biuro rachunkowe zajmie się rozliczaniem podatków w spokoju i jeśli pojawią się jakieś nieścisłości lub niewiadome, to jest dużo czasu na ewentualne korekty. Ale najważniejsze! Jeśli dostarczysz dokumenty w komplecie, księgowa nie będzie wysyłać żadnych pytań i dostaniesz od nas jednego e-maila z informacją o należnych podatkach, opłatach ZUS i kwocie faktury dla nas 🙂

Do kiedy trzeba oddawać dokumenty?

Aby mieć pewność, że Twoja firma zostanie rozliczona prawidłowo, aby księgowa mogła zająć się rachunkami na spokojnie i bez stresu, a także jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów, prosimy o dostarczanie dokumentów do 10 dnia miesiąca.

Czy musimy się spotykać, by podpisać umowę obsługi księgowej?

Nie musimy, choć byłoby miło poznać się osobiście. Cenimy jednak Twój czas i jeśli chcesz, możemy ustawić wszelkie warunki finansowe telefonicznie lub poprzez e-mail, a umowę z naszym biurem rachunkowym podpiszemy i wyślemy do Ciebie pocztą, a Ty nam ją odeślesz lub dostarczysz z kompletem dokumentów księgowych do następnego rozliczenia.

Czy muszę dostarczać dokumenty osobiście?

Niekoniecznie. Możesz wysłać do nas skany dokumentów lub komplet dokumentów kurierem. W wielu przypadkach odbieramy dokumenty przez naszego kuriera. Dzieje się to ok. 8 dnia miesiąca, musiałbyś zatem przygotować dokumenty księgowe nieco wcześniej.

Mam firmę w innym mieście lub za granicą, czy obsługujecie takie firmy?

Oczywiście, że tak. Mamy wielu klientów, z którymi nigdy się nie spotkaliśmy. Wszelkie początkowe formalności możemy załatwić elektronicznie lub korespondencyjnie, a dokumenty księgowe konieczne do rozliczenia możesz nam wysłać e-mailem lub kurierem.

Czy prowadzicie doradztwo podatkowe?

Nie prowadzimy typowego doradztwa podatkowego, jednak współpracujemy z doradcami i radcami, aby oferować pełen wachlarz usług dla naszych klientów.

Co to znaczy jeden dokument księgowy?

Nasze podstawowe pakiety obsługi księgowej są liczone w oparciu o dokumenty księgowe konieczne do rozliczenia firmy. Jednak jedna faktura to nie koniecznie jeden dokument, gdyż na ilość dokumentów czasami składa się nieco więcej, tj. dokumenty księgowe rozumiane są jako: faktury sprzedaży i zakupu, rachunki, paragony, wyciągi bankowe (każda strona, tylko jeśli wyciąg służy do księgowania kosztów, np. opłaty bankowe), delegacje, raporty z kasy fiskalnej, dowody wewnętrzne (np. składki właściciela, amortyzacja, inne opłaty i prowizje, listy płac), faktura wewnętrzna, wystawienie faktury w imieniu klienta.

Prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)

W biurze rachunkowym Marka w Łodzi prowadzimy ewidencję przychodów dla firm rozliczających się w formie ryczałtu. To uproszczona forma opodatkowania działalności gospodarczej. Jest idealna dla firm, które nie ponoszą wysokich wydatków, a tym samym nie mają wielu kosztów uzyskania przychodów.

Księgi handlowe dla spółek z o.o. (pełna księgowość)

Zapewniamy usługi księgowe dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadząc księgi handlowe i oferując obsługę kadrową pracowników. Z naszym biurem rachunkowym masz pewność, że wszelkie aspekty finansowe Twojej spółki są zgodne z najnowszymi przepisami prawa.

Księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji (pełna księgowość)

Nasze biuro rachunkowe w Łodzi specjalizuje się w pełnej księgowości dla organizacji non-profit, w tym dla stowarzyszeń i fundacji prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy prawidłowe prowadzenie ksiąg handlowych, zapewniając przejrzystość finansową i spełnienie wszelkich wymogów prawnych.

Księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji nieprowadzących działalności gospodarczej (pełna księgowość)

Prowadzimy księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji nieprowadzących działalności gospodarczej. Zapewniamy pełne wsparcie w zarządzaniu finansami oraz sprawozdawczością dla organizacji pożytku publicznego. Umożliwiamy skupienie się na swojej działalności, podczas gdy my zajmujemy się finansami.

Kadry i płace, czyli naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych

Nasze biuro rachunkowe zapewnia pełen zakres usług kadrowo-płacowych. Naliczamy wynagrodzenia i prowadzimy akta osobowe. Oferujemy kadry właścicielom zarówno działalności gospodarczych, jak i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dbamy o to, aby każdy Twój pracownik był zatrudniony w prawidłowy sposób.

Rozliczenia roczne PIT z jednoosobowej działalności gospodarczej

Zajmujemy się rozliczaniem rocznym PIT z jednoosobowej działalności gospodarczej. Dodatkowo pomożemy w odliczeniu lekarstw, a także VAT z materiałów budowlanych, uwzględniając pozostałe odliczenia oraz ulgi podatkowe.

Wystawianie i wysyłanie deklaracji PIT-11

Kiedy zatrudniasz pracowników w Twojej firmie, spoczywa na Tobie obowiązek wystawienia i wysyłki deklaracji PIT-11. Korzystając z biura rachunkowego Marka, możesz skupić się na swojej biznesie, wiedząc, że my zajmiemy się resztą. Wyślemy niezbędne deklaracje do urzędu skarbowego oraz Twoich pracowników.

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej

Pomagamy przedsiębiorcom, którzy myślą o założeniu działalności gospodarczej. Jako biuro księgowe w Łodzi podpowiemy formę opodatkowania, doradzimy w kwestii podatku VAT i PIT oraz pomożemy zarejestrować firmę. Z nami szybko i łatwo otworzysz swoją pierwszą działalność.

Wysyłanie deklaracji ZUS

Jako biuro księgowe wysyłamy deklaracje ZUS, klientom zaś przekazujemy jedną kwotę podatku do zapłaty. Ponadto pomagamy we wprowadzaniu wszelkich zmian związanych ze zgłaszaniem i zatrudnieniem pracowników. Zgłaszamy również przedsiębiorcę wysyłając deklaracje ZZA, ZIUA, ZUA, ZCNA, ZWUA i inne.

Wysyłanie deklaracji podatku VAT (JPK_VAT7)

Czynni podatnicy VAT są zobowiązani do złożenia deklaracji podatku VAT w formie JPK_VAT7. W biurze rachunkowym Marka robimy to za Ciebie, przygotowując ewidencję zakupów i sprzedaży oraz deklaracje VAT-7 na podstawie przesłanych przez Ciebie dokumentów.

Wysyłanie deklaracji podatku dochodowego PIT (JDG - Jednoosobowa działalność gospodarcza)

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Pomożemy Ci wyliczyć PIT. Przygotujemy, rozliczymy i wyślemy deklarację podatku dochodowego zgodnie z wybraną formą opodatkowania. Zadbamy o poprawność dokumentów, a Ty otrzymasz od nas tylko informację o wysokości kwoty podatku do zapłaty.

Wysyłanie deklaracji podatku dochodowego CIT (m.in. spółki z o.o., stowarzyszenia, fundacje, duże JDG)

Płacisz podatek CIT? W biurze rachunkowym Marka zapewniamy dokładne przygotowanie i terminową wysyłkę deklaracji CIT do urzędu skarbowego. Wszystko w ramach obsługi podatkowej spółek z o.o. stowarzyszeń i fundacji oraz dużych jednoosobowych działalności gospodarczych.

Rozliczenia roczne PIT z dochodów osób fizycznych

Pomagamy osobom fizycznym w przygotowaniu i wysłaniu rozliczenia rocznego PIT do urzędu skarbowego. W zależności od składanej deklaracji pomożemy złożyć zeznanie podatkowe, uwzględniając wszystkie możliwe odliczenia i ulgi podatkowe. Z nami masz pewność, że zrobisz to dobrze.

Rozliczenia roczne PIT z dochodów osób fizycznych pracy za granicą (tylko przy rozliczeniu w polskim urzędzie skarbowym)

Dla osób pracujących za granicą i rozliczających się w Polsce zapewniamy specjalną ofertę w zakresie rocznych rozliczeń PIT. Z nami masz pewność, że prawidłowo rozliczysz dochody z Polski, jak i z zagranicy.

Ulga IP Box m.in. dla programistów, działalności innowacyjnej, czy B+R

Dzięki Uldze IP Box opodatkujesz preferencyjną 5 proc. stawką podatkową kwalifikowane dochody osiągane z kwalifikowanych praw własności intelektualnej.

Usługa przeprowadzona przez zewnętrznego doradcę podatkowego, polegająca na całościowym wdrożeniu ulgi w firmie, a nie wyłącznie na uzyskaniu interpretacji podatkowej czy rozliczeniu ulgi w deklaracji rocznej. Po wdrożeniu ulgi Klient będzie już przygotowany do samodzielnego rozliczenia ulgi w następnych latach podatkowych.

Zakres prac obejmuje poniższe etapy:

 • Analiza dostarczonych przez Klienta informacji, umów oraz dokumentów w zakresie wdrożenia ulgi IP Box,
 • Sporządzenie opinii prawno-podatkowej w zakresie kwalifikacji Klienta do wdrożenia ulgi IP Box za lata 2019 – 2020,
 • Przygotowanie wniosku o wydanie indywidualnej interpretacji w zakresie wdrożenia u Klienta ulgi IP Box za rok 2020 oraz 2019 (w zależności od wspólnych ustaleń),
 • Przygotowanie wzoru ewidencji na potrzeby ulgi IP Box oraz instrukcji dotyczącej prowadzenia takiej ewidencji,
 • Wideo call z Klientem lub jego biurem księgowym, w którym wyjaśniamy jak sporządzać ewidencje na potrzeby IP-box,
 • Przygotowanie instrukcji dotyczącej prawidłowego dokumentowania prawa do skorzystania z ulgi IP Box (defence file),
 • Pomoc przy rozliczeniu ulgi IP Box w deklaracji rocznej PIT (PIT/IP).

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie za wdrożenie ulgi IP-Box składa się z dwóch elementów i wynosi:

 • opłata stała: 1500-2500 zł netto, jako zryczałtowana usługa pracy doradcy podatkowego

Nadal się zastanawiasz?

CHCESZ POZNAĆ WYCENĘ?