Cennik

Pakiety i usługi księgowe

 

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.
Gucci

Szczegóły

Pełen cennik biura rachunkowego MARKA w Łodzi

Usługa księgowaCena netto
Pomoc w założeniu działalności gospodarczejbezpłatnie
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) z VAT (do 20 dokumentów)200 zł (każde następne 20 dok. - 50 zł)
Prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt) z VAT (do 30 dokumentów)150 zł
Prowadzenie ewidencji przychodu (ryczałt) bez VAT120 zł
Karta podatkowa z VAT (do 30 dokumentów)150 zł
Karta podatkowa bez VAT100 zł
Pełne księgi handlowe dla spółek z o.o. (do 20 dokumentów)500 zł (każde następne 10 dok. - 60 zł)
Pełne księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji (do 30 dokumentów)500 zł (każde następne 10 dok. - 60 zł)
Pełne księgi handlowe dla stowarzyszeń i fundacji nieprowadzących działalności gosp.350 zł
Kadry i płace, czyli naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych30 zł/os.
Korekta deklaracji m.in. VAT, PIT, CIT, ZUS50 zł
Dostarczenie dokumentów więcej niż 10 dni po rozliczanym miesiącu50 zł
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowychcena do uzgodnienia. Zazwyczaj wysokość opłaty miesięcznej
Opracowanie wniosków kredytowychcena do uzgodnienia
Dojazd do klienta w celu odbioru dokumentówzapytaj o szczegóły. W większości odbieramy dokumenty od klienta
Przy zmianie biura rachunkowego (nie dotyczy ksiąg handlowych)pierwszy miesiąc 1 zł
Rozliczenia roczne PITod 20 zł
Rozliczenia roczne PIT z pracą za granicąod 50 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czego ode mnie wymagacie?

Dobre pytanie… Wymagamy uporządkowanego kompletu dokumentów księgowych dostarczonych do 10 dnia miesiąca. Tylko w takim wypadku nasze biuro rachunkowe zajmie się rozliczaniem podatków w spokoju i jeśli wyjdą pewne nieścisłości lub niewiadome, to jest dużo czasu na ew. korekty. Ale najważniejsze! Jeśli dostarczysz dokumenty w komplecie, księgowa nie będzie wysyłać żadnych pytań i dostaniesz od nas jednego e-maila z informacją o należnych podatkach, opłatach ZUS i kwocie faktury dla nas 🙂

Do kiedy trzeba oddawać dokumenty?

Aby mieć pewność, że Twoja firma będzie rozliczona prawidłowo, aby księgowa mogła zająć się rachunkami na spokojnie i bez stresów, a także jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów, prosimy o dostarczanie dokumentów do 10 dnia miesiąca.

Czy musimy się spotykać, by podpisać umowę obsługi księgowej?

Nie musimy, choć byłoby miło się poznać osobiście. Cenimy jednak Twój czas i jeśli chcesz, możemy ustawić wszelkie warunki finansowe telefonicznie lub poprzez e-mail, a umowę z naszym biurem rachunkowym podpiszemy i wyślemy do Ciebie pocztą, a Ty nam ją odeślesz lub dostarczysz z kompletem dokumentów księgowych do następnego rozliczenia.

Czy muszę dostarczać dokumenty osobiście?

Nie koniecznie. Możesz wysłać do nas skany dokumentów lub komplet dokumentów kurierem. W wielu przypadkach odbieramy dokumenty przez naszego kuriera. Dzieje się to ok. 8 dnia miesiąca, zatem musiałbyś przygotować dokumenty księgowe nieco wcześniej.

Mam firmę w innym mieście lub zagranicą, czy obsługujecie takie firmy?

Oczywiście, że tak. Mamy wielu klientów, z którymi nigdy się nie spotkaliśmy. Wszelkie początkowe formalności możemy załatwić elektronicznie lub korespondencyjnie, a dokumenty księgowe konieczne do rozliczenia możesz nam wysłać e-mailem lub kurierem.

Co to znaczy jeden dokument księgowy?

Nasze podstawowe pakiety obsługi księgowej są liczone w oparciu o dokumenty księgowe konieczne do rozliczenia firmy. Jednak jedna faktura to nie koniecznie jeden dokument, gdyż na ilość dokumentów czasami składa się nieco więcej, tj. dokumenty księgowe rozumiane są jako: faktury sprzedaży i zakupu, rachunki, paragony, wyciągi bankowe (każda strona, tylko jeśli wyciąg służy do księgowania kosztów, np. opłaty bankowe), delegacje, raporty z kasy fiskalnej, dowody wewnętrzne (np. składki właściciela, amortyzacja, inne opłaty i prowizje, listy płac), faktura wewnętrzna, wystawienie faktury w imieniu klienta.

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

15 + 1 =

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przedmiotowych danych jest wyłącznie dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich sprostowania, przeniesienia danych, żądania usunięcia lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu (gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora), lub cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Chabu Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź, NIP 7262621385, KRS: 0000349310. Nasze dane kontaktowe: e-mail: kontakt@biurorachunkowemarka.pl, telefon: 42 209 28 28.

Biuro rachunkowe Marka

ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
+48 42 209 28 28