Kontakt Warszawa

Potrzebujesz fachowej obsługi księgowej w Warszawie, ale w niższej cenie?
 
Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Łodzi, a poprzez zdalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodne sprawne działanie.

Jak to działa

Scenariusz podjęcia współpracy księgowej na odległość

w

Ustalanie warunków

Szacujemy ilość i rodzaj dokumentów księgowych, a następnie ustalamy warunki finansowe.

i

Umowa

przygotowujemy umowę, którą otrzymujecie Państwo emailem i odsyłacie ją nam podpisaną w dwóch egzemplarzach, my przesyłamy do Was jeden egzemplarz uzupełniony o podpisy członków zarządu biura rachunkowego.

Odbiór dokumentów

Nie jest konieczne dowożenie ich osobiście do biura, ponieważ można przesłać je kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany albo w formacie elektronicznym.

Najczęściej stosujemy dwa sposoby:

a. Prześlij nam swoje dokumenty w formie elektronicznej np. skany, pdf.

(w tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie firmy)

b. Przygotuj dokumenty na 10-ty dzień miesiąca, zaś my wyślemy po nie kuriera

(w tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w naszym biurze. Zgłaszamy to oczywiście do Urzędu Skarbowego, tak, że wszelkie kontrole będą mogły odbywać się w naszej firmie).

Konsultacje i porady

Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e-mail, przez komunikatory internetowe jak Skype, a także telefonicznie. Nigdy nie pozostaniesz sam z w polskiej dżungli podatkowej, gdyż zawsze służymy pomocą merytoryczną BEZPŁATNIE.

Podatki, ZUS i faktura

Informację nt. podatków do zapłacenia, składek ZUS i naszego wynagrodzenia, otrzymasz w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.

Chcąc zagwarantować naszym klientom jak najwygodniejsze prowadzenie spraw księgowych, przygotowaliśmy ofertę bazującą na obsłudze zdalnej, w tym online. Zapraszamy w szczególności klientów z Warszawy i okolic jak również z innych rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach. Mamy również doświadczenie w obsłudze firm z kapitałem zagranicznym, między innymi belgijskim, austriackim, szwedzkim.

W XXI wieku, gdy wiele spraw załatwiamy przez internet, w tym również wysyłamy elektroniczne faktury, duże znaczenie ma komfort obsługi księgowej. Nasze biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę zdalną, bez straty czasu na dojeżdżanie do siedziby biura.

W tym zakresie możemy zapewnić kompleksowe usługi księgowe, które obejmują:

  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • prowadzenie ewidencji przychodów – ryczałt
  • obsługę kadrowo-płacową, w tym naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS i PFRON, przygotowywanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • i inne wymagane przez klientów usługi

Biuro księgowe wcale nie musi znajdować się za rogiem, aby uzyskać w nim kompleksową, fachową obsługę. Dzięki skorzystaniu z usług rachunkowych na odległość, w tym posługując się Internetem, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i indywidualnie dopasowaną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czy to nie proste?

Zadzwoń lub napisz w celu nawiązania współpracy na zdalną obsługę księgową i rachunkową
Kontakt