Nasz zespół

Maria Kabuła Maria Kabuła
Główna księgowa
mkabula@biurorachunkowemarka.pl

Pani Maria to certyfikowana księgowa z wyższym wykształceniem, specjalizująca się w księgowości spółek handlowych z kapitałem polskim i z zagranicznym. Księgowość to jej pasja, ciągle się dokształca w zakresie nowych zagadnień podatkowych, programów księgowych, ale także technologii. Lubi porządek, systematyczność i harmonię zarówno w pracy jak i poza nią. Mimo reżimu porządku jaki stawia przed nią rachunkowość, jest zawsze gotowa na wysłuchanie, pomocna w znalezieniu rozwiązania i w podtrzymaniu na duchu miłym słowem. Młoda duchem zapalona tenisistka.
 

Agnieszka Busiak Agnieszka Busiak
Samodzielna księgowa, prokurent
abusiak@biurorachunkowemarka.pl

Pani Agnieszka to młoda, ambitna osoba z wyższym wykształceniem, która ukończyła II stopień księgowości. Osiągnęła najwyższą ocenę na kursie księgowych bilansistów w Stowarzyszeniu Księgowych. Jej atutem jest ponadprzeciętna szczegółowość, dzięki której nic nie umknie jej uwadze. Uczynność i pogoda ducha to tylko część jej charakteru.
 

Piotr Chalimoniuk Piotr Chalimoniuk
Prezes Zarządu
kontakt@biurorachunkowemarka.pl

Pan Piotr z wykształcenia informatyk, z doświadczenia menadżer zespołu i koordynator projektów, z zamiłowania grafik komputerowy i podróżnik. Jego wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej jest pomocne na każdym szczeblu prowadzenia firmy. Cechuje go pracowitość, ambicja oraz zorientowanie na sukces, zarówno swój jak i klientów.

Alina Mincikiewicz Monika Malczewska
Samodzielna księgowa
mmalczewska@biurorachunkowemarka.pl

Pani Monika nie bez powodu znajduje się na stanowisku samodzielnej księgowej. Jest to osoba z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, nabytym w spółkach i biurach rachunkowych. Biegle obsługuje wiele programów księgowych m.in. CDN Optima, Symfonia. Charakteryzuje się nie tylko szeroką wiedzą, i gotowością do pomocy wszystkim klientom, ale przede wszystkim nad wyraz życzliwym podejściem do innych. Jej miłe usposobienie wprowadza spokój i harmonię w codziennej pracy.
 

Jolanta Wągrowska Jolanta Wągrowska
Marketing
kontakt@biurorachunkowemarka.pl

Pani Jolanta posiada wyższe wykształcenie w zakresie ekonomii i marketingu. Posiada wszystkie cechy idealnej asystentki. Jako młoda, ambitna i ciągle rozwijająca się kobieta trzyma pieczę na marketingu firmy. Mimo, iż jest ciągle w biegu, jest zorganizowana co do minuty i nic co należy do jej obowiązków, nie umknie jej uwadze. Zawsze uśmiechnięta i gotowa na nowe wyzwania.

Tomasz Busiak Tomasz Busiak
Wiceprezes Zarządu
kontakt@biurorachunkowemarka.pl

Pan Tomasz to uosobienie pracowitości i poświęcenia dla pracy i rodziny. Z wykształcenia informatyk, z doświadczenia specjalista e-commerce i marketingu, z zamiłowania taternik. Stuprocentowa satysfakcja klientów jest jego najlepszą rekomendacją.