Biuro rachunkowe Marka

O nas
 

Nie musisz odnosić sukcesów ciągle, lecz tylko wystarczająco często.

01. Nowoczesne rozwiązania

Unikatowe podejście do rozliczania Twoich rachunków powoduje, że księgowość nie spędza Ci snu z powiek.

02. Partner w biznesie

Nasza firma to idealny partner przy prowadzeniu Twojego biznesu.

03. Zawsze gotowi

Zespół naszych specjalistów ds. księgowości, rachunkowości i kadr jest dostępny 5 dni w tygodniu, ale radą służymy w każdy dzień tygodnia.

profesjonaliści do wynajęcia

Twoje biuro rachunkowe

Jesteśmy doświadczonym, a zarazem nowoczesnym biurem rachunkowym w Łodzi.

Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych, jak i spółki prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomagamy przy rejestracji spółek prawa handlowego (formalności z urzędami, sporządzenie umowy spółki, usługi notarialne).

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail lub do kontaktu telefonicznego.

O nas

Przede wszystkim ludzie

Zarząd

Dwuosobowy zarząd spółki

Zarząd spółki składka się z dwóch wspólników, związanych z branżą informatyczną, oraz kadry kierowniczej, sprawujących razem funkcje menadżerskie i zarządzające od 2008 roku.

Zespół

Księgowość

Grupa certyfikowanych księgowych dbających o dokładność rozliczania rachunków w Twojej firmie.

Zespół

Kadry i płace

Zespół specjalistów ds. kadr i płac, pilnujących porządku w dokumentach pracowników każdej firmy.

Wachlarz usług księgowych

W czym możemy Ci pomóc?

n

Księgi handlowe

Prowadzenie księgi handlowej
m.in. dla spółek z o.o.
i fundacji.

KPiR

Prowadzenie księgi przychodów
i rozchodów.

Ryczałt

Prowadzenie ewidencji
przychodów.

Kadry i płace

Naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie akt osobowych.

Reprezentacja

Reprezentacja przed urzędami skarbowymi, ZUS i inne.

założenie firmy

Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz spółek z o.o. w trybie S24.

Właścicielem biura jest: Chabu Sp. z o.o., ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
NIP 7262621385, REGON 100840642, KRS 0000349310, XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieście w Łodzi, Kapitał Zakładowy 50000 PLN.

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 14 =

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przedmiotowych danych jest wyłącznie dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich sprostowania, przeniesienia danych, żądania usunięcia lub ograniczenie przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu (gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora), lub cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Chabu Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź, NIP 7262621385, KRS: 0000349310. Nasze dane kontaktowe: e-mail: kontakt@biurorachunkowemarka.pl, telefon: 42 209 28 28.
Biuro rachunkowe Marka

ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
+48 42 209 28 28