O nas

Nasz zespół
 

Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem.

Henry Ford

Maria Kabuła

Główna księgowa, Członek Zarządu

Maria Kabuła

Maria to certyfikowana księgowa z wyższym wykształceniem, specjalizująca się w księgowości spółek handlowych z kapitałem polskim i z zagranicznym. Księgowość to jej pasja, ciągle się dokształca w zakresie nowych zagadnień podatkowych, programów księgowych, ale także technologii. Lubi porządek, systematyczność i harmonię zarówno w pracy, jak i poza nią. Mimo reżimu porządku jaki stawia przed nią rachunkowość, jest zawsze gotowa na wysłuchanie, pomocna w znalezieniu rozwiązania i w podtrzymaniu na duchu miłym słowem. Młoda duchem zapalona tenisistka, a od niedawna natchniona ogrodniczka.

Samodzielna księgowa

Jolanta Wylęgły

Jola to księgowa z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w dziedzinie księgowości i spraw kadrowych. Posiada szeroki zakres wiedzy z dziedziny podatków i finansów oraz biegle posługuje się najważniejszymi programami księgowymi, takimi jak CDN Comarch Optima, czy Płatnik, które są niezbędne przy rozliczeniach spółek prawa handlowego i działalności gospodarczych. Jej atutem jest ponadprzeciętna szczegółowość, dzięki której nic nie umknie jej uwadze. Niebywała uczynność i pogoda ducha to tylko część jej charakteru, które umilają nasz i naszych Klientów czas. Prywatnie zadeklarowana wielbicielka zwierząt, zwłaszcza psów.

Jolanta Wylęgły
Manuela Kowalewicz

Samodzielna księgowa

Manuela Kowalewicz

Manuela to samodzielna księgowa specjalizująca się w spółkach prawa handlowego oraz działalności gospodarczych. Posiada duży zakres wiedzy i praktycznego doświadczenia w obsłudze spółek z o.o., fundacji i stowarzyszeń.
Biegle posługuje się programami księgowymi takimi jak CDN Optima, Sage Symfonia oraz Płatnik. Swoją wiedzę księgową zgłębiała również dzięki kursom księgowości odbytym w Wielkiej Brytanii. Jest osobą ambitną, która potrafi dostosować swoje aspiracje zawodowe do celów zespołu. Cechuje ją konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Można powiedzieć, że twardo stąpa po ziemi, lecz tą skrupulatność łączy z pogodą ducha, tworząc w ten sposób przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości. Mile spędzony czas, to czas spędzony towarzysko, czyli w gronie rodziny i przyjaciół.

Samodzielna księgowa

Monika Malczewska

Monika nie bez powodu znajduje się na stanowisku samodzielnej księgowej. Jest to osoba z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, nabytym w spółkach i biurach rachunkowych. Biegle obsługuje wiele programów księgowych, m.in. CDN Optima, Symfonia. Charakteryzuje się nie tylko szeroką wiedzą i gotowością do pomocy wszystkim klientom, ale przede wszystkim nad wyraz życzliwym podejściem do innych. To nasza specjalistka w rozliczeniu rocznych zeznań podatkowych dla osób fizycznych zatrudnionych w Polsce jak i za granicą. Jej miłe usposobienie wprowadza spokój i harmonię w codziennej pracy. Każdy wolny weekend zamienia w podróże bliskie i dalekie.

Monika Malczewska
Daria Zdancewicz

Księgowa

Daria Zdancewicz

Daria, jako księgowa i kadrowa jest ceniona jest za szybkość i precyzje w przetwarzaniu danych i katalogowaniu dokumentów zarówno małych firm, jak i spółek. Jej doświadczenie zawodowe jako pracownika urzędu skarbowego jest nieocenionym atutem dla firmy, a pogodne nastawienie do życia stanowi niewyczerpane źródło dobrej atmosfery dla całego zespołu.

Księgowa

Aleksandra Ociepka

Ola, choć niedawno dołączyła do naszego zespołu, szybko nabrała praktycznego doświadczenia w rozliczaniu firm na KPiR oraz na księgach handlowych. Jest to osoba z ciekawym doświadczeniem w sferze finansów i bankowości, które idealnie sprawdziło się na tym stanowisku. Jej cechą szczególną to zrozumienie Klienta, wysłuchanie jego potrzeb, oraz ich szybkie zrealizowanie. To także kolejna osoba z naszego zespołu z optymistycznym podejściem do życia, która ze swoim szczerym uśmiechem wprowadza miłą atmosferę. Entuzjastka sportowego trybu życia, czyli rowery, narty itp., osoba która zawsze wyciągnie pomocną dłoń każdemu w potrzebie.

Aleksandra Ociepka
Piotr Chalimoniuk

Prezes Zarządu

Piotr Chalimoniuk

Piotr to z wykształcenia informatyk, z doświadczenia menadżer zespołu i koordynator projektów, a z zamiłowania grafik komputerowy i podróżnik. Jego wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej jest pomocne na każdym szczeblu prowadzenia firmy. Cechuje go pracowitość, ambicja oraz zorientowanie na sukces – zarówno swój, jak i klientów.