O nas

Nasz zespół
 

Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem.

Henry Ford

Główna księgowa, Członek Zarządu

Maria Kabuła

Pani Maria to certyfikowana księgowa z wyższym wykształceniem, specjalizująca się w księgowości spółek handlowych z kapitałem polskim i z zagranicznym. Księgowość to jej pasja, ciągle się dokształca w zakresie nowych zagadnień podatkowych, programów księgowych, ale także technologii. Lubi porządek, systematyczność i harmonię zarówno w pracy, jak i poza nią. Mimo reżimu porządku jaki stawia przed nią rachunkowość, jest zawsze gotowa na wysłuchanie, pomocna w znalezieniu rozwiązania i w podtrzymaniu na duchu miłym słowem. Młoda duchem zapalona tenisistka.

Samodzielna księgowa

Agnieszka Busiak

Pani Agnieszka to młoda, ambitna osoba z wyższym wykształceniem, która ukończyła II stopień księgowości. Osiągnęła najwyższą ocenę na kursie księgowych bilansistów w Stowarzyszeniu Księgowych. Posiada szeroki zakres wiedzy z dziedziny podatków i finansów oraz biegle posługuje się najważniejszymi programami księgowymi, takimi jak CDN Comarch Optima czy Płatnik, które są niezbędne przy rozliczeniach spółek prawa handlowego i działalności gospodarczych. Jej atutem jest ponadprzeciętna szczegółowość, dzięki której nic nie umknie jej uwadze. Uczynność i pogoda ducha to tylko część jej charakteru.

Samodzielna księgowa

Manuela Kowalewicz

Pani Manuela dołączyła do zespołu jako samodzielny księgowy specjalizujący się w spółkach prawa handlowego. Posiada duży zakres wiedzy i praktycznego doświadczenia w obsłudze spółek z o.o., fundacji i stowarzyszeń. Twardo stąpa po ziemi, lecz skrupulatność łączy z pogodą ducha, tworząc w ten sposób przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości.

Samodzielna księgowa

Monika Malczewska

Pani Monika nie bez powodu znajduje się na stanowisku samodzielnej księgowej. Jest to osoba z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, nabytym w spółkach i biurach rachunkowych. Biegle obsługuje wiele programów księgowych, m.in. CDN Optima, Symfonia. Charakteryzuje się nie tylko szeroką wiedzą i gotowością do pomocy wszystkim klientom, ale przede wszystkim nad wyraz życzliwym podejściem do innych. Jej miłe usposobienie wprowadza spokój i harmonię w codziennej pracy.

Młodsza księgowa

Daria Zdancewicz

Pani Daria, choć dopiero niedawno dołączyła do zespołu, nabiera coraz większego doświadczenia. Ceniona jest za szybkość i precyzje w przetwarzaniu danych i katalogowaniu dokumentów zarówno małych firm, jak i spółek. Jej doświadczenie zawodowe jako pracownika urzędu skarbowego jest nieocenionym atutem dla firmy, a pogodne nastawienie do życia stanowi niewyczerpane źródło dobrej atmosfery dla całego zespołu.

Prezes Zarządu

Piotr Chalimoniuk

Pan Piotr to z wykształcenia informatyk, z doświadczenia menadżer zespołu i koordynator projektów, a z zamiłowania grafik komputerowy i podróżnik. Jego wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej jest pomocne na każdym szczeblu prowadzenia firmy. Cechuje go pracowitość, ambicja oraz zorientowanie na sukces – zarówno swój, jak i klientów.