O nas

Biuro rachunkowe w Łodzi

Biuro rachunkowe MARKA

Specjaliści z dziedziny rachunkowości

Nowoczesne rozwiązania

Unikatowe podejście do rozliczania Twoich rachunków, powoduje że księgowość nie spędza Ci snu z powiek

Partner w biznesie

Nasza firma to idealny partner przy prowadzeniu Twojego biznesu.

Zawsze gotowi

Zespół naszych specjalistów ds. księgowości, rachunkowości i kadr jest dostępny 5 dni w tygodniu, ale radą służymy w każdy dzień tygodnia.

Oferujemy

Prowadzenie księgowości oraz kadr i płac dla działalności gospodarczych, spółek i fundacji.

O nas

Jesteśmy doświadczonym i jednocześnie nowoczesnym biurem rachunkowym w Łodzi.

Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomagamy przy rejestracji spółek prawa handlowego (formalności z urzędami, sporządzenie umowy spółki, usługi notarialne).

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail lub do kontaktu telefonicznego.

Władze

Władze

Dwuosobowy zarząd spółki

Zarząd spółki składka się z dwóch wspólników związanych z branżą informatyczną, oraz kadry kierowniczej sprawujących razem funkcje menadżerskie i zarządzające od 2008 roku.
Zespół

Zespół

Księgowość

Grupa certyfikowanych księgowych dbających o dokładność rozliczania rachunków w Twojej firmie.
Zespół

Zespół

Kadry i płace

Zespół specjalistów ds. kadr i płac, pilnujących porządku w dokumentach pracowników każdej firmy.
Właścicielem biura jest: Chabu Sp. z o.o., ul. Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
NIP 7262621385, REGON 100840642, KRS 0000349310, XX Wydział KRS w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieście w Łodzi, Kapitał Zakładowy 50000 PLN